Bez tēmas

Kas tāds notiek reizi mūžā: “Liverpool” vārtsargs gūst vārtus kompensācijas laika pēdējās sekundēs

Kas tāds notiek reizi mūžā: "Liverpool" vārtsargs gūst vārtus kompensācijas laika pēdējās sekundēs
EPA POOL/Scanpix

Nedēļas nogalē tika aizvadītas Anglijas Premjerlīgas spēles, kuras daudzām komandām bija izšķirīgas par vietu sadalījumu tabulā sezonas beigās. Tajā skaitā arī leģendārajam “Liverpool” klubam, kurai mačā pret līgas pastarīti “West Brom Alboin” kompensācijas laika pēdējās sekundēs izdevās izraut uzvaru, turklāt to nodrošināja… komandas vārtsargs Alisons Bekers.

“Liverpool”, neskatoties uz pamatīgiem robiem sastāvā traumu dēļ, uz sezonas beigām uzņēmusi pamatīgu finiša spurtu, lai tomēr pacīnītos par vietu Čempionu līgā. Pēdējais zaudējums Premjerlīgā piedzīvots 7. martā pret citu līgas apakšgala komandu “Fullham”,bet pēdējo astoņos mačos izcīnīti 20 punkti, kas pašlaik viņus ierindo piektajā pozīcijā, iegūstot iespēju nākamajā sezonā pārstāvēt Angliju Eiropas līgas grupu turnīrā.

Skaidrs, ka šai komandai ambīcijas ir lielākas, un tā tēmē tomēr pacīnīties par vietu Vecā kontinenta spēcīgākajā turnīrā, bet spēle pret “West Brom Albion” šo situāciju varēja saāsināt, jo vēl kompensācijas laika 6. minūtē rezultāts uz tablo vēstīja 1:1. Komandai bija jāizpilda stūra sitiens un, tā kā spēles galvenais tiesnesis pēc nospēlētām 90 minūtēm bija norādījis, ka spēles kompensācijas laiks būs četras minūtes, bija skaidrs, ka šī ir absolūti pēdējā iespēja šajā mačā kaut ko mainīt.

Uz soda laukumu saviem komandas biedriem palīgā steidzās vārtsargs Alisons, kurš pēc Trenta Aleksandra Arnolda stūra sitiena izspēles ar galvu raidīja bumbu vārtos panākot 2:1.