Connect with us

Citi sporta veidi

Uz spēles – divas bronzas medaļas

Uz spēles - divas bronzas medaļas
REUTERS/Scanpix

Tokijas olimpiskās spēles tuvojas savam noslēgumam, un līdz šim mūsu sportisti vairāk priecējuši un pārsteiguši, kā sarūgtinājuši. Pirms olimpiādes sākuma Latvijai tika paredzēta viena medaļa, taču uz doto brīdi, ar izcīnītu zeltu 3×3 basketbolā un Artūra Plēsnieka bronzu svarcelšanā, visas prognozes esam apsteiguši. Turklāt ir visas iespējas savam kontam pievienot vēl divas bronzas pludmales volejbolā.

Graudiņai un Kravčenokai principiāla cīņa pret šveicietēm

Latvijas dāmu duets pludmales volejbolā pirms turnīra saņēma vēl zemāku izsēto numuru kā vīri (16.), taču arī Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka visām pretiniecēm līdz šim pierādījušas sevi kā vērā ņemams spēks. Pusfinālā meitenes iesoļoja ar četrām uzvarām pēc kārtas, līdz tam sīvā cīņā piekāpjoties tikai turnīra atklāšanas spēlē pret ASV duetu Kleisu/Sponsilu.

Taču pusfinālā pretī stājās austrālietes Mariafe Artaho de Solara/Talika Klensija, un viņu spēks izrādījās pārāk liels – latvietes tika uzvarētas divos setos un vismaz šajās olimpiskajās spēlēs sapnis par “zelta maču” tika izsapņots.

Bet uz spēles joprojām ir bronza, kur, lai to iegūtu, jāpārvar ar 12. numuru izsēto šveiciešu Joanas Heidrihas un Anukas Veržē-Deprē pretestība. Līdz šim visos savstarpējos dueļos Graudiņai/Kravčenokai savas nākamās pretinieces nav spējušas uzvarēt, tāpēc mūsu dāmas sagaida īpaši principiāla cīņa. 

Mačs paredzēts jau 6. augustā, plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.

Pļaviņš un Točs pārsteidz visu pludmales volejbola pasauli

Citējot Mārtiņu Pļaviņu pēc uzvaras pār Alisonu/Filju no Brazīlijas: “”Neticētu, ja kāds man pirms olimpiskajām spēlēm teiktu, ka iekļūsim pusfinālā. Paldies ikvienam, kurš nenolaida rokas arī tad, kad bijām “bedrē.” Un tā tik tiešām arī ir – no šī dueta neviens neko negaidīja, turklāt arī mūsu dueta izsētais numurs pirms turnīra (14.), neliecināja, ka mūsējie būtu starp favorītiem cīņā par medaļām.

Taču turnīra gaita pierādīja pretējo – līdz šim Pļaviņš/Točs zaudējuši tikai divreiz, no kuriem viens piedzīvots jau cīņā par medaļām. Mazajā finālā pretī stāsies Kataras pludmales volejbolisti Čerifs Junuss/Ahmeds Tidžans, ar kuriem spēki mēroti trīs reizes, mūsējiem uzvarot vienreiz. Kas nozīmē, ka kārtējo reizi šajās sacensībās latvieši pirms mača netiks uztverti kā favorīti uz uzvaru. 

Vīri savu pēdējo spēli Tokijā aizvadīs 7. augustā plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Citi sporta veidi