Hokejs

Bičevskim rezultatīva piespēle uzvarā pār Galviņa pārstāvēto “Ocelārži”; rezultatīvs arī Cibuļskis

Latvijas hokejists Māris Bičevskis svētdien Čehijas augstākās līgas spēlē nopelnīja rezultatīvu piespēli, palīdzēdams savai komandai “Mlada Boleslav” uzvarēt Gunta Galviņa pārstāvēto Tršinecas “Ocelārži”, kamēr citā spēlē piespēli nopelnīja arī aizsargs Oskars Cibuļskis.

“Mlada Boleslav” viesos ar 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 2:0) “bullīšos” uzvarēja “Ocelārži”.

Bičevskis laukumā pavadīja 13 minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un rezultatīvi piespēlēja komandas pirmajos vārtos, kas gūti mača 17.minūtē.

Uzbrucējs arī nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Galviņš mājinieku rindās nospēlēja desmit minūtes un 38 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Uzvaru “Mlada Boleslav” nodrošināja Oskara Flina precīzais metiens.

Citā spēlē Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) uzvarēja Česke Budejovices “Motor”.

Balinskis šajā spēlē nepiedalījās iegurņa muskuļa traumas dēļ.

Viņa tautietis Cibuļskis laukumā pavadīja 20 minūtes un 35 sekundes. To laikā viņš izdarīja trīs metienus pa vārtiem, rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtu guvumā un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvaras vārtus “Verva” rindās 51.minūtē Pāvels Zigmunts.

Savukārt Ralfa Freiberga pārstāvētā Brno “Kometa” viesos ar 1:6 (1:3, 0:2, 0:1) piekāpās Prāgas “Sparta”.

Freibergs laukumā pavadīja 12 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Prāgas klubā divi vārti un rezultatīva piespēle Romānam Horakam.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas. Covid-19 pandēmijas dēļ vienības aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu – no 16 līdz 19 mačiem.

No latviešu komandām visaugstāk tabulā ir “Ocelārži”, kas ar 43 punktiem 16 spēlēs ir līdere. “Mlada Boleslav” ar 33 punktiem 17 spēlēs ir piektā, Freiberga klubs ar 20 punktiem 16 dueļos atrodams trīs pozīcijas zemāk, bet “Verva” ar 16 punktiem 16 cīņās aizņem 12.vietu.

Materiālu sagatavoja ziņu aģentūra LETA.