Hokejs

Punnenovs atvaira 48 metienus un palīdz komandai uzvarēt NLA spēlē

Latvijas vārtsarga Ivara Punnenova, kā arī uzbrucēju Riharda Melnalkšņa un Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers” komanda svētdien svinēja uzvaru Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē.

“Tigers” viesos ar rezultātu 4:3 (0:1, 0:2, 3:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Cīrihes “Lions”.

Punnenovs šajā mačā atvairīja 48 no 51 mestās ripas, kā arī ielaida tikai divus no septiņiem “bullīšiem”. Viņš šosezon 19 spēlēs vidēji ielaidis 3,12 vārtus un atvairījis 91,90% metienu, otrajā statistikas rādītājā ieņemot astoto vietu NLA.

Tikmēr Andersons, kurš realizēja vienu no pēcspēles metieniem, spēlēja deviņas minūtes un 16 sekundes, bet Melnalksnis uz ledus pavadītajās sešās minūtēs un 23 sekundēs uzvarēja vienā no trim iemetieniem. Abi latviešu laukuma spēlētāji dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar uzvaru nedēļu pabeidza arī Sanda Smona un Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas izbraukumā ar 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) uzveica “Biel-Bienne” komandu. Smirnovs deviņās minūtēs un deviņās sekundēs uzvarēja divos no trim iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un neitrāla lietderības koeficienta, bet Smons palika ārpus pieteikuma.

Jau ziņots, ka Ronalda Ķēniņa pārstāvētajai  “Lausanne” saslimšanas ar Covid-19 dēļ noteikta karantīna.

No Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem NLA čempionātā visaugstāk atrodas “Lausanne”, kas 21 spēlē iekrājusi 42 punktus un ieņem ceturto vietu. Aiz tās ar 39 punktiem 21 mačā ir Ženēvas “Servette”, kamēr Langnau “Tigers” ar 22 punktiem 24 spēlēs ir priekšpēdējā 11.vietā.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.