Connect with us

Citi sporta veidi

Sāga turpinās – Austrālija vēlreiz anulē Džokoviča vīzu

Sāga turpinās - Austrālija vēlreiz anulē Džokoviča vīzu
AFP/Scanpix

Austrālija vēlreiz anulējusi planētas pirmās raketes tenisā Novaka Džokoviča vīzu, tādējādi viņam nebūs iespēja piedalīties Austrālijas atklātajā čempionātā. Lēmumu anulēt vīzu pieņēmis Austrālijas imigrācijas ministrs Alekss Hoks.

Kā zināms, Džokovičs pagājušajā trešdienā ieradās Melburnā, kur varasiestādes konstatēja kļūdu viņa vīzas pieteikumā un to anulēja. Pirmdien tika apmierināta viņa apelācija un tenisists varēja palikt valstī. Tiesa, imigrācijas lietu ministrs varēja personīgi lemt par vīzas atcelšanu Džokovičam.

Sašutumu Austrālijā izraisījis tas, ka Džokovičs bez Covid-19 potes spējis šķērsot valsts robežu, lai gan likums nosaka, ka valstī var iebraukt tikai potējušies ārzemnieki.

Jau ziņots, ka plašu rezonansi izraisīja Austrālijas atklātā tenisa čempionāta organizatoru lēmums piešķirt medicīnisku izņēmumu Džokovičam, kurš līdz šim vairījies publiski runāt par savu vakcinācijas statusu, aizbildinoties, ka tā ir privāta lieta. Vietnē “Instagram” tenisists pagājušajā nedēļā paziņoja, ka ir saņēmis medicīnisko izņēmumu, kas sniedz iespēju piedalīties turnīrā, un jau ir ceļā uz Austrāliju.

Džokovičs Austrālijas atklātajā čempionātā uzvarējis deviņas reizes un ar šveicieti Rodžeru Federeru un spāni Rafaelu Nadalu dala “Grand Slam” titulētāko tenisistu godu – viņiem katram ir pa 20 trofejām.

Sezonas pirmais “Grand Slam” turnīrs – Austrālijas atklātais čempionāts – norisināsies no 17. līdz 30.janvārim.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Citi sporta veidi