Hokejs

atvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien Pitsburgā guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā. Pitsburgas “Penguins” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pieveica Floridas “Panthers” ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 2:1).

Pingvīniem” tā jau bija ceturtā spēle pēc kārtas, kurā uzvarētājs tiek noskaidrots ilgāk nekā 60 minūtēs. Divās no šīm cīņām izdevies uzvarēt. Bļugers 14.minūtē atklāja mača rezultātu, no vārtu priekšas trāpot tukšā vārtu labajā augšējā stūrī.

Latvijas izlases centra uzbrucējs spēlēja 19 minūtes un 11 sekundes, no tām četras minūtes un 22 sekundes mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, trīsreiz atņēma pretiniekiem ripu un uzvarēja 46% iemetienu.

Bļugers šosezon 12 spēlēs guvis trīs vārtus, vienreiz rezultatīvi piespēlējis un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -1.