Connect with us

Hokejs

AP/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva vārtus Bufalo “Sabres” vienības labā. Komanda ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins” vienību.

Girgensons otrā perioda 16.minūtē izvirzīja savu komandu vadībā ar 2:1, tiekot atzīts par mača trešo “zvaigzni”. Šie bija viņa astotie gūtie vārti sezonā.

Kopumā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 59 sekundes, no kurām desmit sekundes vairākumā un 26 sekundes mazākumā. Viņa rēķinā divi metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni, viena pazaudēta ripa un pozitīvs lietderības koeficients +1. Šosezon Girgensonam 38 mačos šis bija piektais vārtu guvums un 13. rezultativitātes punkts.

Tikmēr Bļugers “Penguins” rindās laukumā bija desmit minūtes un 15 sekundes, metienus pa vārtiem neizpildīja, vienreiz atņēma ripu, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.