Connect with us

Basketbols

USA TODAY Sports/Scanpix

Naktī uz svētdienu NBA norisinājās spēle starp Sakramento “Kings” un Jūtas “Jazz”, kurā pārāki ar 123:105 bija “Jazz” vienība. Ceturtās ceturtdaļas sākumā laukuma malā notika kas tāds, kas, iespējams, līgas vēsturē nekad nebija noticis – kāds “Kings” fans spēles laikā bija pārrēķinājis savas spējas uz izdzerto alus daudzumu, par ko viņa organisms nebija priecīgs.

Bija nospēlētas nepilnas trīs minūtes izšķirošajā ceturtdaļā, kad pie rezultāta 96:82 tika apturēta spēle. Liels mulsums un nesaprašana valdīja “Kings” mājvietā, “Golden 1 Center” arēnā, jo sākumā nebija skaidrs iemesls. Skaidrību neradīja arī brīdis, kad kamerās parādījās spēlētāji, kuri muti un degunu aizsedza ar savām formām, taču drīz vien cēlonis tika noskaidrots.

Kāds no faniem pirmajā rindā jeb, precīzāk, viņa organisms nespēja sagaidīt spēles beigas, tādā veidā protestējot pret uzņemto alus daudzumu, “izgāžot” visu uz parketa. Tā dēļ spēle ievilkās par aptuveni 25 minūtēm, taču arī šis incidents nepalīdzēja mājiniekiem uzvarēt. Tieši pretēji – mačs tika zaudēts, un drīz pēc tam tapa skaidrs, ka Sakramento komandai būs jauns galvenais treneris.