Connect with us

Hokejs

Vai “Dinamo” spēs pagarināt trīs uzvarētu mājas spēļu sēriju?

Vai "Dinamo" spēs pagarināt trīs uzvarētu mājas spēļu sēriju?
CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Tālāko šīs sezonas izbraukuma sēriju noslēgusi Rīgas “Dinamo”, kas no iespējamajiem astoņiem punktiem mājās pārveda četrus. Nākamās divas spēkošanās paredzētas “Arēnā Rīga” ar pretiniekiem, pret kuriem, objektīvi vērtējot, savā laukumā jāizcīna punkti.

Sīkstie sibīrieši

Garš bija izbraukums pie austrumu vienībām, un viens no pretiniekiem, ar kuru tajā spēkojāmies, bija Novosibirskas “Sibirj”. Ar viņiem paredzēta pirmā no divām mājas spēlēm, un piedzīvotais zaudējums ar 1:3 jāpatur prātā. Lai gan izdevās turpināt sēriju ar gūtajiem vārtiem vairākumā, kā arī mest pa vārtiem vairāk kā pretinieku spēlētāji, neko vairāk rīdzinieki izdarīt nespēja.

Uz Rīgu “Sibirj” dosies ar trim uzvarām pēdējās četrās spēlēs, savukārt “Dinamo” tikai viena uzvara piecos mačos. Taču jāņem vērā fakts, ka Novosibirskai šosezon vājā puse ir tieši izbraukumi, jo sešos no astoņiem izbraukiem piedzīvoti zaudējumi. Savukārt “Arēnā Rīga” šosezon uzņēmusi piecas dinamiešu spēles, un no tām uzvarēts pēdējās trijās pēc kārtas.

Izbraukums noslēdzas piektdien, bet mājās “Dinamo” hokejisti atgriezās nedēļas nogalē, kas ļauj domāt, ka atpūtai jābūt pietiekamai, lai otrdien ar svaigiem svētkiem revanšētos pāridarītajiem. Spēles laiks – 12. oktobris, plkst. 19:30.

Pirmo reizi ar “Ņeftehimik”

Viena no komandām, ar kurām vēl šosezon nav spēlēts, ir Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, kura, tāpat kā “Dinamo” un “Sibirj” savās konferencēs cīnās par iekļūšanu “play-off” zonā. Ja sezonas sākums bija ļoti veiksmīgs – trīs uzvaras pēc kārtas, no kurām viena pret Helsinku “Jokerit”, tad tagad iekrāti pieci zaudējumi pēc kārtas. Kopš uzvaru sērijas “Ņeftehimik” bilance ir divas uzvaras un desmit zaudējumi, no kuriem astoņi pamatlaikā.

Turklāt nākamā spēle otro reizi šajā sezonā viņiem paredzēta pret jau pieminēto “Jokerit”, tāpēc, iespējams, pirms došanās uz Rīgu, šī zaudejumā sērija var būt arī garāka. Taču neskatoties uz to, ar piecām uzvarām Austrumu konferencē pietiek, lai turētos tuvumā astoņām labākajām komandām. Mūsējiem jācenšas šo pretinieku “bedri” izmantot, taču vēsture ir nepielūdzama, jo šim pretiniekam zaudēts pēdējās četrās tikšanās reizēs. 

Mačs paredzēts ceturtdien, 14. oktobrī, plkst. 19:30.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Hokejs