Hokejs

Zubovam jādomā, kā neattālināties no “play-off” zonas

Zubovam jādomā, kā neattālināties no "play-off" zonas

Pēc ļoti vājā snieguma trešajā periodā pret Novosibirskas “Sibirj” un zaudējuma visā spēlē (1:3), Rīgas “Dinamo” KHL turnīra tabulā progresu nav piedzīvojuši. Nākamā spēle paredzēta pret Jāņa Jaka “Sochi”, kurus savā laukumā izdevās pārspēt.

Tālo Austrumu izbraukums varēja būt veiksmīgāks

Lai gan pret Habaraovskas “Amur” bija pati primā spēlē, dodoties sezonas garākajā izbraukuma sērijā, rīdziniekiem izdevās parādīt raksturu. Ja pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, tad otrajā tika ielaistas divas ripas, nonākot iedzinējos ar 0:2. Tiesa, pēc nepilnas minūtes Kristapam Zīlem izdevās vienus vārtus atgūt, kas palielināja izredzes uz punktiem šajā mačā.

Trešajā periodā Nikolajs Jeļisejevs guva savus sestos vārtus sezonā, un līdz papildlaika beigām rezultāts vairs nemainījās, kas nozīmēja – pēcspēles metienu sērija. Tajā šķita, ka izdosies izraut uzvaru, jo nonācām viena precīza metiena attālumā no uzvaras, taču “Amur” spēja sēriju izlīdzināt un beigās uzvarēt.

Taču uz nākamo maču pret Riharda Bukarta Vladivostokas “Admiral” mūsējie devās ar punktu kabatā. Zaudējumu sērija divu spēļu garumā tika pārtraukta, pateicoties Oskara Cibuļska precīzajam metienam vairākumā trešā perioda izskaņā – uzvara ar 2:1.

Krietni bezzobaināka spēle, īpaši noslēdzošajā spēles trešdaļā, bija skatāma pret Novisibirskas “Sibirj”, kur, lai gan izdevās pirmajiem gūt vārtus, tie arī palika vienīgie un zaudējums ar 1:3.

“Sochi” jāuzvar

Jau piektdien, 8. oktobrī, plkst. 19:30 būs jāspēlē ar komandu, kas ne tikai zaudējusi pēdējās sešās spēlēs, bet arī nav spējusi izcīnīt nevienu punktu. Jāņa Jaka pārstāvētā “Sochi” vienība pašlaik atrodas KHL pēdējā vietā, punktu skaitu dalot ar Pekinas “Kuņluņ Red Star” komandu, taču Sočiem ir par vienu spēli vairāk.

Sergejam Zubovam pēc spēles Novosibirskā noteikti ir, par ko padomāt, jo trīs ripas tika ielaistas vienai no mazrezultatīvākajām komandām visā līgā. Taču viens trumpis mūsu komandai ir īpaši izteikts – rīdzinieki prot izmantot skaitliskos vairākumus, ko pierādījuši iepriekšējie mači. Izmantojot savas iespējas, “Dinamo” hokejistiem varētu būt pa spēkam atkārtot to, ko izdevās “Arēnā Rīga” 27. septembrī – uzvarēt.