Futbols

EURO 2020: čehu uzbrucējs gūst vārtus no laukuma vidus

Pirmā kārta Eiropas čempionāta finālturnīrā tūliņ jau galā, bet jau tagad varam runāt par skaistāko vārtu guvumu ne tikai šajā, bet visos turnīros kopā ņemot. Čehijas uzbrucējs Patriks Šiks pārsteidza Skotijas izlases vārtsargu, kurš bija pārāk tālu izgājis no saviem vārtiem.

Šiks iesit šiku

Skotijas izlase, kas uzskatāmi par D apakšgrupas pastarīti, laukumā izgāja ļoti motivēti, taču tas nevainagojās panākumiem, jo pirmā puslaika izskaņā tika zaudēti vārti pret Čehijas izlasi. Arī otrais puslaiks sākās ļoti kaujinieciski un ar skotu ofensīvu, taču vienā no epizodēm aizsarga Džeka Hendrija sitiens tika bloķēts un čehi devās ātrā pretuzbrukumā.

Tālu Patriks Šiks netika, jo pamanīja, ka Deivids Māršals bija izgājis pārāk tālu no vārtiem, un to izmantoja Patriks Šiks, lieliski iegriežot bumbu ar kreiso kāju, un gūstot savus otro vārtu teju no laukuma centra.

Lai gan skoti turpināja uzspiest savu spēli pretiniekiem, rezultāts līdz finālsvilpei tā arī nemainījās, un Čehija svinēja uzvaru ar 2:0.