Connect with us

Futbols

“River Plate” pazaudē iespēju iegūt Urugvajas uzbrucēju Svaresu

“River Plate” pazaudē iespēju iegūt Urugvajas uzbrucēju Svaresu
AP,Scanpix

Titulētais Urugvajas smailes uzbrucējs Luiss Svaress šodien paziņojis, ka nepievienosies Argentīnas futbola gigantam “River Plate”, iemeslam esot komandas izkrišanai no Copa Libertadores turnīra.

Maija vidū tapa zināms, ka Svaress nākamo sezonu vairs neturpinās Madrides “Atletico” vienības sastāvā. Pats Svaress apgalvojis, ka viņam par kluba pamešanu tika paziņots tikai dienu pirms pēdējās sezonas spēles, un neesot pat tikusi apspriesta spēlētāja nākotne ar komandas treneri Djego Simeoni, kas spēlētājam nācis kā liels pārsteigums. Svaress atzina, ka vēlas palikt Eiropā, neskatoties uz Argentīnas, Brazīlijas un Meksikas klubu interesi.

Bijušais “Ajax”, “Liverpool” un “Barcelona” spēlētājs bija atvērts pārejai uz argentīniešu klubu, jo spēlētāju motivēja iespēja cīnīties par Libertadores titulu, kas ir prestižākais Dienvidamerikas futbola tituls klubu līmenī. Taču, “River Plate” pārsteidzoši tika izslēgti no turnīra jau 1/16 finālā nospēlējot bezvārtu neizšķirtā pret Buenosairesas “Velez Sarsfield”, divu spēļu summā zaudējot ar 1-0.

“Es biju ļoti sajūsmināts par potenciālo iespēju doties uz “River Plate”, lai cīnītos par Copa Libertadores kausu. Tas ir mans sapnis, par kausa izcīnīšanu Dienvidamerikā. Ņemot vērā to, ka “River Plate” no turnīra izkrita, šī iespēja atkrita,” pauda Svaress Urugvajas vadošajam sporta laikrakstam “Ovación”.

Svaress Eiropas futbola virtuvē ir pavadījis pēdējos 16 gadus, 2006. gadā parakstot līgumu ar Nīderlandes futbola klubu “FC Groningen”, kā labā 29 spēlēs guva 10 vārtus, pēc veiksmīgas sevis pierādīšanas Nīderlandes augstākajā futbolā līmenī, Svaresu parakstīja futbola klubs Amsterdamas “Ajax”, kurš ir īpaši atpazīstams ar savu futbolistu attīstīšanas akadēmiju. “Ajax” rindās, laika posmā no 2007. līdz 2011. gadam Svaress 110 spēlēs guva 81 vārtus, kas piesaistīja Anglijas premjerlīgas futbola granda “Liverpool” uzmanību. “Sarkano velnu” sastāvā no 2011. līdz 2014. gadam Svaress arī aizvadīja 110 spēles, kurās guva 69 vārtus, pēcāk pārceļoties uz Spānijas klubu “FC Barcelona”. Svaress bija vitāla sastāvdaļa no leģendārās 2014./2015. gada komandas, kura izcīnīja Spānijas karaļkausu, Spānijas augstākās divīzijas trofeju un UEFA Čempionu līgas trofeju. Neskaitot 13 iegūtās trofejas “Barcelona” sastāvā, personīgajos rādītājos Svaress atzīmējās ar 147 vārtiem 191 spēlē.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Futbols