Connect with us

Futbols

“Fulham” komandā turpina plosīties Covid-19, tādēļ pārcelta vēl viena premjerlīgas spēle

"Fulham" komandā turpina plosīties Covid-19, tādēļ pārcelta vēl viena premjerlīgas spēle
GETTY POOL/Scanpix

Anglijas premjerlīgas komandai Londonas “Fullham” nav izdevies ierobežot Covid-19 izplatību starp tās pārstāvjiem, tādēļ nolemts atcelt vēl vienu vietējā čempionāta spēli, sestdien paziņoja vienība.

“Fullham” rindās Covid-19 klātbūtne tika konstatēta jau decembrī, bet līdz šim vienībai nav veicies vīrusa apkarošanā, kā dēļ nolemts pārcelt svētdienas dueli ar “Burnley”.

Iepriekš šī paša iemesla dēļ londonieši trešdien nespēlēja arī ar Totenhemas “Hotspur”.

Sestdien premjerlīgas paziņojumā bija lasāms, ka “Fullham” rindās saslimušo skaits pieaudzis, nevis sarucis.

“Esam saņēmuši “Fullham” komandas iesniegumu. Medicīnas personāls un arī līgas vadība izvērtējusi esošos apstākļus, kā dēļ lemts pārcelt spēli uz citu laiku,” teikts turnīra organizatoru paziņojumā. “Nosakot spēlētāju un pārējo personu veselību par prioritāti, līgas vadība un arī kluba pārstāvji vienosies, kādā veidā būs iespējams turpināt sezonu.”

Premjerlīgas pārstāvji pauda pārliecību, ka šī iemesla dēļ sezona nebūs jāpārtrauc, jo līdz šim līgas veiktajās Covid-19 pārbaudēs saslimušo skaits bijis ļoti zems.

Sestdien premjerlīgā notiks četras spēles.

Pēc 16 spēļu kārtām pa 33 punktiem iekrājušas “Liverpool” un Mančestras “United”, 29 punkti ir Lesteras “City” un Liverpūles “Everton”, kamēr 26 punktus nopelnījušas sešas komandas.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Futbols