Futbols

Milānas “Inter”sensacionāli izstājas no Eirokausiem

Milānas "Inter"sensacionāli izstājas no Eirokausiem

Milānas “Inter” pēc bezvārtu neizšķirta trešdien savā laukumā UEFA Čempionu līgas mačā ar Doņeckas “Šahtar” palika pēdējā vietā grupā un beidza šīs sezonas Eiropas kausu sacensības.

Milānas “Inter” mājās nespēja pārspēt viesu vārtsargu, spēlējot 0:0 (0:0) ar Doņeckas “Šahtar” un palaižot garām iespēju pakāpties uz otro vietu grupā un apdzīt Menhengladbahas “Borussia”.

Šo milāniešu klupienu izmantoja Madrides “Real” un “Borussia”, kuru savstarpējais mačs Madridē beidzās ar 2:0 (2:0) mājinieku labā.

Abus vārtus mača 9. un 32.minūtē guva Karims Benzemā.

Spēkiem vislīdzīgākajā B grupā ar desmit punktiem finišēja “Real”, ar astoņiem punktiem otro vietu ieguva “Borussia”, tikpat punktu ir “Šahtar” futbolistiem, kuri turpinās sezonu Eiropas līgā, bet ceturto vietu ar sešiem punktiem ieņēma “Inter”.