Futbols

Izlašu futbola klasikā Anglija izrauj neizšķirtu Vācijā

Anglijas vīriešu futbola izlase otrdien UEFA Nāciju līgas mačā Minhenē pamatlaika beigās izrāva neizšķirtu pret Vāciju. A līgas mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1 (0:0).

Jau pirmajā puslaikā, kurā pārsvars bija vāciešiem, Jonass Hofmans ieraidīja bumbu vārtos, taču aizmugures situācijas dēļ rezultāts palika nemainīgs. Tomēr 50.minūtē pēc Jozua Kimmiha piespēles Hofmans ar spēcīgu sitienu no soda laukuma raidīja bumbu mērķī un panāca 1:0 Vācijas izlases labā.

Angļiem bija vairākas iespējas izraut neizšķirtu, ko arī izdevās, pateicoties Herija Keina 88.minūtē realizētajam 11 metru soda sitienam. Pēc VAR iesaistes nozīmēto “pendeli” nopelnīja pats Keins, kuru Vācijas izlases soda laukumā neatļauti kavēja Niko Šloterbeks.

Tikmēr pērnā gada Eiropas čempione Itālija Čezēnā ar rezultātu 2:1 (2:0) uzvarēja Ungāriju.

Itāliju spēles 30.minūtē vadībā izvirzīja Nikolo Barella, kurš saņēma piespēli pie soda laukuma robežas, apstrādāja bumbu un sita to vārtos. Puslaika pēdējā minūtē ungāri soda laukumā nepieskatīja Lorenco Pelegrīni, kurš pēc Mateo Politāno piespēles panāca 2:0.

Otrajā puslaikā, 61.minūtē, pēc piespēles gar vārtiem Džanluka Mančīni neveikli ieraidīja bumbu savos vārtos un ļāva ungāriem samazināt pārsvaru.

A līgas trešajā grupā pēc divām spēlē Itālijai ir četri punkti, Ungārija guvusi trīs punktus, divi punkti ir Vācijai un viens – Anglijai.