Connect with us

Futbols

Anglijas premjerlīgā pēdējā testēšanas kārtā 40 Covid-19 gadījumi

Anglijas premjerlīgā pēdējā testēšanas kārtā 40 Covid-19 gadījumi
TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Anglijas futbola premjerlīgā pēdējās Covid-19 testēšanas kārtā inficēšanās ar vīrusu noteikta 40 personām, paziņojusi līga.

Turnīra rīkotāji norādīja, ka pēdējā nedēļā visiem premjerlīgas dalībniekiem bija jāveic divi Covid-19 testi. 40 gadījumos rezultāti bijuši pozitīvi, kas ir jauns līgas antirekords. Iepriekš lielākais saslimušo skaits bija 18.

Pagājušās nedēļas pirmie 1311 testi uzrādīja 28 saslimšanas gadījumus, bet otrajā kārtā no 984 nodotajām analīzēm 12 bijušas pozitīvas.

Aizvadītajā nedēļā Covid-19 uzliesmojumi konstatēti Mančestras “City” un Londonas “Fulham” komandās, kā rezultātā uz vēlāku laiku tika pārcelti trīs mači.

Premjerlīgas vadība norādījusi, ka lielais saslimušo skaits neliegs turpināt sezonu. Arī Lielbritānijas valdība ļāvusi profesionālajiem sportistiem un klubiem turpināt savas sezonas, lai arī valstī pieņemti strikti ierobežojumi Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežošanai.

Sezonas sākumā premjerlīgas vadība lēma, ka nedēļas laikā visiem turnīra dalībniekiem jāveic viens Covid-19 tests, bet tagad līga atgriezusies pie diviem testiem septiņu dienu laikā. Šāda prakse jau bija vērojama pagājušajā sezonā, kad divi testi nedēļā bija obligāta prasība, citādi klubi nedrīkstētu atgriezties laukumā.

Līgas vadība norādījusi, ka saslimstības koeficients starp premjerlīgas dalībniekiem ir salīdzinoši zems, tāpēc korekcijas spēļu kalendārā netiks veiktas. Pārcelt spēles uz vēlāku laiku līgai īsti nav iespējams, jo līdz 11.jūnijam, kad sāksies Eiropas čempionāta finālturnīrs, klubiem jāpaspēj izspēlēt mači Eirokausos, līgas kausā, kā arī regulārajā sezonā.

Anglijas premjerlīgas līdere ar 33 punktiem 17 spēlēs ir “Liverpool”, bet tikpat punktu ir Mančestras “United”, kurai ir viens mačs rezervē. Lesteras “City” 17 spēlēs tikusi pie 32 punktiem, 16 dueļos 29 punktus iekrājusi Totenhemas “Hotspur”, kamēr tikpat punktu nopelnījušas arī Mančestras “City”, “Southampton” un Livperūles “Everton”.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Futbols