Futbols

Početino pie PSG stūres debitē ar neizšķirtu

ZEUS/Scanpix

Maurisio Početino trešdien ar neizšķirtu debitēja pie Francijas futbola granda Parīzes “Saint-Germain” (PSG) stūres.

PSG viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Saint-Etienne”.

Početino PSG grožus oficiāli pārņēma sestdien, amatā nomainot Tomasu Tuhelu, bet trešdien viņš aizvadīja savu pirmo spēli Parīzes kluba vadībā.

Abi vārti tika gūti spēles pirmajā puslaikā. Pēc vairākiem bīstamiem momentiem abos laukuma galos 19.minūtē, kļūdoties PSG aizsardzībai, no aptuveni 12 metriem precīzi sita Romēns Amumā.

Tiesa, trīs minūtes vēlāk bumbu pretī vārtiem saņēma Moise Kīns, kurš pēc pagrieziena raidīja to mērķī – 1:1.

“Protams, ka esmu vīlies, jo esam PSG un mēs gribam uzvarēt. Tomēr esmu gandarīts par spēlētāju pašatdevi un attieksmi. Tas ir tikai sākums, mums vienam otru jāiepazīst. Nebija viegli, jo sagatavošanās periods bija pārāk īss,” pēc mača teica Početino.

Tikmēr Francijas čempionāta līdervienība Lionas “Olympique” mājās ar 3:2 (1:0) uzvarēja “Lens”. Lioniešiem divreiz izcēlās Memfiss Depajs.

No vadošajām komandām zaudējumu turpretī cieta “Lille”, kas mājās ar 1:2 (1:2) atzina “Angers” pārākumu. Viesiem abus vārtus guva Romēns Tomā, kurš izcēlās piektajā un desmitajā minūtē.

Turnīra līderpozīcijā ar 39 punktiem 18 spēlēs ir Lionas “Olympique” komanda, kurai ar 36 punktiem seko PSG un “Lille”.