Connect with us

Futbols

EURO 2020: Ronaldu dažu sekunžu laikā pazemina “Coca-Cola” vērtību par 4 miljardiem dolāru

EURO 2020: Ronaldu dažu sekunžu laikā pazemina “Coca-Cola” vērtību par 4 miljardiem dolāru
Handout via REUTERS/Scanpix

Futbola turnīri ne vienmēr ir tikai par un ap pašu spēli. Tās ir intrigas arī ārpus laukuma, un pagaidām lielākais šāda veida notikums noteikti minams Krištianu Ronaldu izgājiens preses konferencē pēc pirmā mača ar Ungāriju. 

“Coca-Cola” akciju kritums

Kā zināms, viens no pasaules populārākajiem dzērieniem “Coca-Cola” ir viens no EURO 2020 galvenajiem sponsoriem, kā dēļ pēc katra mača preses konferencē spēlētājiem un treneriem priekšā tiek likts šis zīmola dzēriens. Pēc 3:0 uzvaras pirmajā spēlē pār Ungāriju, Portugāles lielākā zvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš zināms arī kā liels fintesa entuziasts, sev esošās divas stikla pudelītes izņēma no kadra, nomainot tās ar ūdens pudeli, tādā veidā parādot savu attieksmi pret gāzētajiem dzērieniem.

Šis video momentā apceļoja visu pasauli, un firma īsā brīdī zaudēja savu vērtību. Ja iepriekš kompānijas tirgus vērtība bija 242 miljardi ASV dolāru, tad tagad tā pazeminājās uz 238 miljardiem.

Ronaldu arī iepriekš sociālajos tīklos izteicis savu attieksmi pret šāda veida dzērieniem, kā arī nav sajūsmā, ka viņa dēls, kurš potenciāli nākotnē varētu sekot tēva futbolista karjeras pēdās, tādus ikdienā lieto.

Viņa piemēram seko arī Itālijas jaunais talants

Taču tas vēl nav viss. Arī Itālijas 23 gadus jaunais talants, “Sassuolo” komandas centra pussargs Manuels Lokatelli sekoja superzvaigznes piemēram. Viņš mačā pret Šveici, nākot uz maiņu pirmajā puslaikā, guva divus vārtus un kļuva par spēles galveno zvaigzni, kā rezultātā piedalījās preses konferencē un izdarīja tieši to pašu, “Coca-Colas” stikla pudeles, nomainot ar ūdens pudeli. 

Pagaidām gan netiek ziņots, ka arī šis gājiens kompānijai būtu nesis zaudējumus.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Futbols