Connect with us

Futbols

“PSG” peripētijas: Francijas izlases zvaigzne Mbapē nevēlas spēlēt kopā ar Mesi

“PSG” peripētijas: Francijas izlases zvaigzne Mbapē nevēlas spēlēt kopā ar Mesi

Futbols ir sporta karalis, jo spēj likt par sevi skaļi runāt ne tikai spēļu kontekstā. Kamēr starp lielajiem notikumiem bija neliela pauzīte, transfēru tirgū klājās ļoti karsti. Skaļākais un svaigākais notikums bija argentīnieša Lionela Mesi pievienošanās Parīzes superklubam “PSG”. Taču ne visi spēlētāji ir priecīgi par šo pāreju nav nav vienīgais papildinājums klubam, kas nozīmē, ka ambīcijas komandai būs ļoti augstas.

Mesi jau Parīzē, taisās arī Pogbā

“PSG” šajā transfēru logā izcēlušies īpaši, papildinot savas rindas ar ļoti skaļiem uzvārdiem, tāpēc sākuma sastāvs ievērojami atšķirsies no tā, ko redzējām iepriekšējā sezonā. Dārgākais pirkums bija marokāņa Ašrafa Hakimi pāreja no Itālijas čempionvienības “Inter”. Viņa pievienošanās klubam izmaksāja 60 miljonus eiro. Pirms tam no Portugāles “Porto” izīrētais Danilo Pereira uz Parīzi devās par 16 miljoniem eiro, bet lielas naudas summas izdevās ietaupīt, jo skaļāko uzvārdu pārejas notikušas, parakstot brīvos aģentus.

Līgums ticis noslēgts ar kādreizējo “AC Milan” vārtsargu Džanluidžī Donarummu, kurš šovasar tika atzīts par “EURO 2020” vērtīgāko spēlētāju. Tāpat komandai pievienojies arī ilggadējais Madrides “Real” balsta aizsargs Serhio Ramoss, kurš daudziem par pārsteigumu tomēr netika izsaukts uz Spānijas izlasi, lai pārstāvētu valsti Eiropas čempionātā. Vēl viena “EURO 2020” zvaigzne – Džeordīno Vijnaldums, kurš lieliski sevi pierādīja Nīderlandes izlasē, četros mačos gūstot trīs vārtus, nolēma ar “Liverpool” līgumu nepagarināt. Tā vieta nākamajā sezonā viņu redzēsim Parīzē, taču lielākā pāreja tika pietaupīta saldajam ēdienam.

Lionela Mesi došanās prom no Barselonas uzskatāma par šīs desmitgades skaļāko notikumu transfēru tirgū, taču klubs parādsaistību dēļ viņam nevarēja piedāvāt jaunu līgumu, un tapa skaidrs, ka argentīnietim būs jāmeklē jauna darba vieta. Ilgi uz piedāvājumu nebija jāgaida, taču baumu līmenī klīst runas, ka viņš nebūs pēdējā superzvaigzne, kas varētu pievienoties “PSG”, jo jau ilgu laiku tiek runāts arī par Pola Pogba iespējamo pievienošanos Francijas vecečempioniem. To, vai tas notiks, uzzināsim jau pavisam drīz.

Franču brīnumbērns nav sajūsmā par jauno komandas biedru

Lai gan pirmā spēle Francijas čempionātā jau nospēlēta, transfēru tirgus Eiropas TOp 5 līgām noslēdzas 31. augustā, tāpēc, domājams, līdz rudens pirmajam mēnesim varam sagaidīt vēl kādus pārsteigumus. Atcerēsimies, ka “PSG” arī pirms šiem visiem transfēriem bija nodrošinājušies ar ļoti solīdu sastāvu, tai skaitā arī Francijas izlases 22 gadus jaunos uzbrucēju Kilianu Mbapē, kurš jau diezgan ilgi pirms Lionela Mesi došanās uz Parīzi bija izteicies, ka labprāt pievienotos spāņu grandam Madrides “Real”.

Parakstītais līgums ar argentīnieti šo vēlmi tikai pastiprinājis, jo izteikumi kļuvuši vēl skaļāki un kategoriskāki – Mbapē skaidri pateicis, ka nevēlas iziet laukumā kopā ar Mesi, tāpēc lūdzis, lai viņu pārdod kādai citai komandai. Pirmo spēli vietējā līgā gan viņš jau paguvis nospēlēt, taču spēles gaitā pret jaunpienācēju “Troyes” tika nomainīts, kas nozīmē, ka jaunietis varētu nebūt motivācijas pilns.

Tiesa, “PSG” īpašnieks Nasers Al Helaifi licis pašam Kilianam apēst savus vārdus, kurš vasarā izteicās, ka vēlas, lai Parīzes superklubus būtu konkurētspējīgs ne tikai Francijas līgā, bet arī visā Eiropā. Un nu gan pēc Mesi, gan pārējo zvaigžņu pievienošanās, tas ir noticis. “Pēc tā, ko Mbapē teica, viņam nav iemesla pamest komandu. Mums ir labākais sastāvs pasaulē, tāpēc viņam nekas cits neatliks kā palikt Parīzē,” tā izteicies īpašnieks.

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Futbols