Connect with us

Futbols

Ramosam tādas ir 26! Sarkano kartīšu pavēlnieki futbolā

Ramosam tādas ir 26! Sarkano kartīšu pavēlnieki futbolā
Reuters/Scanpix

Lai gan starp pašlaik joprojām aktīvi spēlējošajiem futbolistiem Spānijas izlases un Madrides “Real” kapteinis Serhio Ramoss ir pārliecinošs līderis, kopējā “sarkanajā” sarakstā viņš ieņem tikai trešo vietu. Kas ir šie vīri, kuriem ir vēl vairāk par spāņu aizsargu?

Paulo Montero

Šī topa piektās vietas ieguvējs, urugvajietis Paulo Montero, reiz teicis: ““Ir jādara viss, lai uzvarētu!” Viņš savas karjeras laikā saņēmis 21 sarkano kartīti, un ne velti, jo savā laikā bijis plaši pazīstams ar ļoti rupju spēli laukumā. To visu vēl papildināja viņa iepriekšminētais citāts, jo aizsargs nekautrējās pielietot pārlieku rupju spēli laukumā. Montero arī intervijās nekad neizrādīja nožēlu par savām darbībām, kas lika no viņa bīties ne vienam vien futbolistam.

Aleksis Ruano Delgado

Spāņi ir karstasinīga tauta, un, iespējams, tāpēc šajā sarakstā atrodams vēl viens šī nācijas pārstāvis –  Aleksis Ruano Delgado, kurš vēl pagājušajā sezonā 34 gadu vecumā pārstāvēja Spānijas 2. līgas kluba Santanderas “Racing” komandu. Savulaik viņu raksturoja kā ļoti agresīva stila futbolistu, kas rezultējies 22 sarkanajās kartītēs. Delgado iepriekš spēlējis tādos klubos kā turku “Bešiktas”, kā arī Spānijas grandos – “Valencia” un “Sevilja”, taču, iespējams, sava spēles stila dēļ augstākajā līmenī viņam neizdevās noturēties visu karjeru.

Serhio Ramoss

Ar nelielu atrāvienu trešajā vietā iekārtojies cits aizsargs no Spānijas – daudziem labi zināmais un šajā rakstā jau pieminētais Serhio Ramoss, kuram karjeras laikā 26 reizes tiesnesis parādījis sarkano kartīti. Visgrūtāk Ramosam savaldīties ir tieši slavenajā El Clasico mačā, kas norit starp Madrides “Real” un “Barcelona” komandām. 44 dalībās viņš ir pamanījies nopelnīt piecus noraidījumus, kas ir pārliecinoši “labākais” rezultāts. Ja pieņemam, ka Ramoss karjeru vēl nebeigs, līdz otrajai vietai viņam palicis ļoti maz, taču jāpiemin, ka šosezon pagaidām viņam nav izdevies noraidīties.

Sirils Rols

Viens no iemesliem, kāpēc šo franču aizsargu joprojām atceras, ir viņa kriminālā spēles stila dēļ. Pateicoties lieliskajam spērienam laukumā pa pretinieku kājām, šķiet, ka Rols būtu diezgan labs karatists. Savas karjeras laikā francūzis saņēmis 27 sarkanās kartītes.

Džerardo Bedoja

Šis “sasniegums”, cerams, tā arī nekad netiks pārspēts. Kolumbiešu pussargam laukumā nebija robežu, ko pierāda arī viņa statistika – 46 nopelnītas sarkanās kartītes! Šo spēlētāju uzbrucēji apspēlēja ar lielu bijību, jo Bedoja nekautrējās pie pirmās izdevības pārkāpt noteikumus, turklāt darīja to ļoti atklāti un nežēlīgi. Nav brīnums, ka ilgāk par vienu sezonu spēlētājs nevienā klubā nenoturējās, taču, neskatoties uz savu spēles stilu, Bedoja aizvadīja diezgan ilgu karjeru, profesionālajā futbolā nospēlējot 15 sezonas. 

https://www.youtube.com/watch?v=Qb8KlW9HeTY

Komentēt

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Vairāk Futbols