Futbols

Uldriķim un “Sion” komandai dramatiska uzvara Šveices superlīgas spēlē

Uldriķim un "Sion" komandai dramatiska uzvara Šveices superlīgas spēlē
imago images/Frédéric Dubuis/Scanpix

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis un “Sion” komanda svētdien svinēja dramatisku uzvaru Šveices superlīgas 13.kārtas spēlē.

“Sion” savā laukumā ar 2:1 (0:0) pārspēja “Vaduz” komandu.

Uldriķis bija komandas sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājinieki vadībā izvirzījās 73.minūtē, kad pēc stūra sitiena “Vaduz” pārspēja Kristians Zoks. Pirms bumba nonāca pie Zoka aktīvi soda laukumā nospēlēja Uldriķis. Trīs minūtes vēlāk Gabriels Lihingers no tuvas distances panāca 1:1.

Sjonas futbolisti nepadevās un otrā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē Ajubs Abdellauī ar tālu un spēcīgu sitienu atjaunoja mājiniekiem vadību.

Sestdien aizsargs Mārcis Ošs palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa pārstāvētā “Lugano” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 ar Bernes “Young Boys”.

Turnīra tabulā ceturtā ar 18 punktiem 11 spēlēs ir , kamēr “Sion” ar 11 punktiem 12 mačos ieņem devīto vietu starp desmit komandām. “Sion” pagaidām atrodas pārspēļu zonā.